ROLNICTWO BLOG

blog o rolnictwie
Zwożenie bel z pola u Gienka i Andrzeja rolników z Plutycz

Oglądalność i zainteresowanie: 265407, czas trwania 18m 39s, otrzymana ocena 10446, reakcje 869. W dzisiejszym odcinku Andrzej i Jarek w pogodny letni dzień zwożą bele siana z pola do Plutycz. Siano te wykorzystane będzie do karmienia zwierząt zimą w gospodarstwie Gienka i Andrzeja, Rolników z Plutycz. Balot, czyli bela sprasowanego siana zawiera różne gatunki roślin, ich liście, kwi ... Wasze opinie, komentarze:
- On się zabije na tej 60tce z turem ja dużymi ciągnikami boję się tura e górze mieć a co dopiero tu xd
- Andrzej chodził do dentysty wstawiać sobie zęby , jak widać dalej nosi te swoje co mu kobyła wypierdziała.
- Co z typek. Chyba mu życie zbrzydło. Nie zatrzymał się przed przyjazdem ani na momencik.
- Ja tam tu widziałem, http://maszyny-rolnicze24.eu/ , też to widziałem.
- Czy oni nie mogli piąć tej przyczepy od razu do tego wiekszego ciagnika , przeciez to nie logiczne co oni zrobili
- Najpierw się z ciebie śmiałem,potem mi było cie przez chwilę żal a teraz jednak stwierdzam idź się lecz na nogi bo na łeb już zapozno.
- Andrzeju zmień te blachy w 60 kup to ci pomaluje w prezencie 😎lakiernik😉
- O zaczepy w ciągnikach to mógł by zadbać 😨
- Gdzie są obrońcy zwierząt?! Widzieliście tę zagłodzoną krowę kremową?? Te zwierzęta jedzą spleśniałe zagrzybione przegnite siano , trzymane w ścisku, zimnie, bez wody dotąd i światła .
- Boże szkoda mi tej belarki
- Widzicie jak on belki układa chyba minuta 12:44
- Ja ludzi nie sortuje No ale ku.... Tam świat zatrzymał się na latach 70-80 czymś takim nie powinno obrażać się wsi i Polskiego rolnictwa.
- Lumpie nie kasuj komentarzy .
- Ładnie wszedł bolec, jak dla gospodyni :D
- Wtrysk ci się zawiesza w 60
- Bogdana sciagneli pewnie do tego blotnika.andriu bierz line bo pewnie belki przyrosly
- Na wstępie chciałbym powiedzieć że Andrzej ma pewien deficyt umysłowy i nie ma sensu się z niego wyśmiewać, krytykować. Jego gospodarstwo tak wygląda i lepiej nie będzie. Na to wszystko trzeba patrzeć z dystansem.
- Moi sasiedzi rolnicy jak wjeżdżali traktorem do stodoły to zawsze coś zakładali na tłumik żeby iskra nie poszła( np. wiadro)Nie zwozili tez mokrego ,bo to prosta droga do jakiegoś nieszczęscia( samozapłon).Poza tym nawet w małej 30-tce były kabiny z ramą żeby w razie wywrotki nic nikomu sie nie stało.Traktory tez mieli zarejestrowane,nie tak ja ta 60 -tka.
- Takiego niedbalucha ze świecą szukać , zero dbałości o maszyny, koszenie na tępych nozykach gdzie ta kosiarka pieli nie ucina ... bele siana leżą na łące aż następna trawa zdążyła odrosnąć ,te belki to raczej nie będzie pierwy sort 😂 nawet na PGR ach się tak nie cholerzylo roboty 😂
- Czyje tamto Seicento czerwone
- Ja w takiej sytuacji używam hamulca ręcznego