ROLNICTWO BLOG

blog o rolnictwie
Pytajcie, a będzie wam dane 89(G) Wielki wybuch i rolnictwo

Oglądalność i zainteresowanie: 405, czas trwania 36m 22s, otrzymana ocena 86, reakcje 6. Hej Ludziska! Wiecie o co chodzi więc nie będę tłumaczył, nadmienię jedynie, że dziś odpowiem na następujące pytania: 1. Jak wyglądał świat, którego w zasadzie jeszcze nie było, przed tym jak powstał. Jak wyglądał? Co spowodowało, iż on zaistniał? Być może wykracza to ponad wi ... Wasze opinie, komentarze:
- Trochę to głupie, ale skoro wszechświat się rozszerza to dlaczgo galaktyki nie raz się zderzają, i dlaczego andromeda zbliza się do drogi mlecznej?
A poza tym nie może być coś z niczego bo to samo sobie zaprzecza
(Edit)
Na dobrą sprawę całe to gadanie o wszechświecie jest jednym wielkim gdybaniem, i teoria z teorią się zaprzeczają
- !!Pytanie!!
Grzechu co sądzisz o nowym wale i czy są w nim jakieś plusy? Drugie pytanie z innej beczki czyli co uważasz o biwakowaniu czyli dzisiaj słynnym bushcraftcie? Pozdrawiam Ciebie, Biankę oraz prosiaki.
- Odnośnie danych z GUS-u są one kompletnie niemiarodajne, obecnie nie można utrzymać rodziny mając mniej niż 10ha. Średnie wielkość gospodarstw, które faktycznie żyją z roli to 20-50ha. W Polsce mamy taki bubel prawny że rolnikiem (ubezpieczonym w KRUS) jest każdy kto ma ponad 1ha przeliczeniowy (1,5-3ha ziemi w zależności od klasy) Cała masa ludzi jest ubezpieczona w KRUS a kawałek posiadanej ziemi oddaje większym rolnikom w dzierżawę i to często na umowę słowną.
-
- Może żyjemy w symulacji jakiegoś super komputera super inteligentych istot jestem pewien że ludzkosc kiedyś też stworzy taką symulacje w której istoty będą świadome i też będą się domyślać że żyją w symulacji
- Hello yeaa ! Kolejny ciekawy odcinek ,dzięki Grzechu :)
- Grzegorz a ja mam takie pytanka:
1. Co myślisz o grze dying light i jej następczyni czyli dying light 2?
2. Czy będzie na twoim kanale jakas seria z wyżej wymienionych gier ?