ROLNICTWO BLOG

blog o rolnictwie
🔴PiS LIKWIDUJE ROLNICTWO w POLSCE❓🔴Dlaczego PiS SKUDECZNIE nie zlikwiduje pomoru świń❓ ASF BIZNES❓

Oglądalność i zainteresowanie: 6785, czas trwania m s, otrzymana ocena 261, reakcje 173. 🔴TRWA LIKWIDACJA ROLNICTWA 🔴Dlaczego rząd PiS nie jest zainteresowany likwidacją pomoru świń ❓ POLSKA 👉 Prosimy o SUBY kanału i polubienie materiałów oraz komentarze 👉👉👉👉👉 👉Znajdź nas na FB: https://www.facebook.com/tvPolska 👉Więcej na portalu: https://www ... Wasze opinie, komentarze:
- To bedzie z miastascie dupascie?
- Czym ONI KARMIĄ ?????
- Popis zniszczył ten kraj historia was osądzi nie nadawaliście się do rządzenia krajem za który życie oddało tak wielu bohaterów
- Jak dla mnie dość ciekawe, producent namiotów magazynowych , ok, ma dobre opinie.
- Dzięki wam Panowie jest taka sytuacja w rolnictwie. Wszystko pod dyktando UE.Opamietajcie się. Doprowadzicir do głodu
- Drodzy rolnicy zastanowcie sie dlaczego w Niemczech i Danii nie ma ASFu,dunczycy wysylaja mieso do Usa i Chin,nawet ostatnio samolotami wysylali warchlaki do Chin,dunscy farmerzy w siodmym niebie,niezle zarobili na warchlakach,ale to rzad szuka rynkow zbytu,rolnik ma hodowac,poniewaz na tym zna sie naj;lepiej,wieksze rzeznie sa w rekach Panstwa,Uczcie sie fachowcy z polskiego rzadu!!!!!!A teraz odnosnie Asfu,to kto widzial zamrozone i zarazone dziki w Lesie!!!!,Mieso spokojnie mozna jesc ,po obrobce cieplnej!!!!!!!!!!!!!Dlaczego ptaki nie zdychały na ptasia grype,tylko najlatwiej bylo zlapac łabedzie i pokazac w TW.TO JEST BAJKA DLA GAWIEDZI!!!!
A teraz Co bedzie to juz jest w Planach!!!!!Znajda nowa chorobe u bydla i Wybija do zera,CZAS NA BYDLO!!!Bil Gates chce ,zebysmy jedli sztuczne mieso i robaki na skale masowa.
Ateraz troche histori,Spotkalem kolege z woj,radomskiego i on mi opowiadal ,ze skupowali na export do włoch,ok. 1000 cielakow na tydzien,gospodarstwa male,3 do 10 sztuk bydla!!! tylko z czesci wojewodztwa!!1,mleczarnie wylewaly mleko do rzek!!!!!!!Trody chlewnej w brod!!!,kielbasa az Pachniala!!!,zboza bez glifosatu!!!Zobaczcie co zrobili KOROWCY PO 89 roku.TAK JAK MOWIL STEFAN OSSOWIECKI,PRZYJDZIE TAKI CZAS<zE BEDA RZADZIC SZUBRAWCE I ZŁODZIEJE!!!!
Pozdrawiam z Danii
- Sz.Panie i Panowie pełniący prominentne funkcje w tej zaszczytnej Komisji Sejmowej uczyńcie , ażeby wnioski przekuć radykalnie w czyn!!!!!!!!!Jeżeli paraliż przeregulowania administ.-prawnego będzie wiodący to nadzieja na skuteczne i szybkie zwalczenie ASF będzie się oddalała.
- DO tvPodkarpackie : polecam dzisiejszego MTM Maciaka w sprawie wyciszania Banasia - może powiecie coś o tym ? czy raczej nie bo i tak skończy jak Lepper .
- A jak zlikwidować coś, co nie istnieje, chodzi o ASF. "Musimy zniszczyć Polskę" - słynny cytat z Francji na spotkaniu wyznawców Abrahama.
- Kiedyś był taki film " Planeta Małp " Skąd ? ..Właśnie teraz..? biorą się takie skojarzenia. . ? Zwłaszcza gdy oglądam prelekcje z Sejmu ! ! !
- Doskonała wypowiedź Pana Izdebskiego i najlepsza z wszystkich wypowiedzi!!!!!!!!!!!!
- Kasują tylko prawdę.Prawda wyzwala
wyswobadza uczciwego człowieka
- ₩₩₩₩itek to ISTOTA nawiedzona
przez djabła.
- Obecnie tacy jak oni są zgromadzenie na
zagładę .Oni nie są właścicielami ziemii.Ziemia nie jest ich własnością. Są
To zdemonizowane ISTOTY. Oczekujący i przeznaczeni na zagładę unicestwienie.
- To demon zaciemnia umysły takim jak oni aby słuchali rozkazów demonów..Żyjemy w bardzo ciekawych czasach Demonom został króciutki czas
dlatego tak się wściekają.Są zgromadzenie na zagładę.
- Gotowałam rosół z indyka WSPANIAŁY
zapach WSPANIAŁY mniam mniam.
- Popieracie GLOBALISTÓW popieprzonych i zdemonizowanych.
Świniami przerośniętymi to wy jesteście.Na czym tak siłę SPAŚLIŚCIE??
Macie pyski jak TUCZNIKI ))))))))))()(((((((
- Po co te maski..
- Przecież PSL był u władzy 25 lat .................................
- Same ku wa wirusy.. 😀
- I znowu „szczepionki”. Tak tak, farmacja ma swój plan, nowe forum ekonomiczne.
Ludzi i zwierzęta depopulują, zarabiają na tym miliardy i przejmują rynki. Pięknie. Ludzie ślepi są.