ROLNICTWO BLOG

blog o rolnictwie
PIERWSZE UŚPIENIE ZWIERZAKA | BĘDZIE LECZNICA W POLSCE? | DLACZEGO WETERYNARIA?

Oglądalność i zainteresowanie: 14331, czas trwania 16m 9s, otrzymana ocena 712, reakcje 64. W dzisiejszym filmiku pierwsza część Q&A z pytań, które zadawaliście mi na Instagramie! Temat Q&A to zawód lekarza weterynarii, więc odpowiadam Wam na pytania, które dość często słyszę od znajomych czy studentów zainteresowanych moją pracą. Dajcie znać w komentarzach, kiedy chc ... Wasze opinie, komentarze:
- Powaznie nie wiem, skad sa lapki w dól. Dziewczyna powiedziała wrazliwie wszystko. Wspaniała jestes
- Ja lubię pracę z zwierzętami. Dlatego chcę byc weterynarzem
- Musiałam uspać kotke,minęło 3 miesiące a ja wciąż rycze,byłam z nią do samego końca,P.weterynarz nie mogła znaleść żył i musiała w serduszko Boże! mam wrażenie że to ją bolało chociaż uspokajała mnie że napewno nic nie czuła,już sama niewiem co o tym myśleć😭
- Zerknij sobie też i tu okulista lublin , opcjonalnie w necie szukajcie.
- Mam pytanko, to prawda, że w Niemczech jest więcej kierunków związanych ze zwierzętami niż w Polsce? Może nagrasz o nich filmik 😁?
- "liście nie wiedząc o co chodzi"
Ja dłubiąca w glinckach/wcierkach/alantanie przy moich dwóch kobylach:
- Hej a mam pytanie czy po technikum wet co mam zrobic zeby byc weterynazem ale nie isc na studia?
- Ile ma pani lat?
- Chcę być weterynarzem ale najpierw testy 8😫😫😫😫😫
- ‚uśpić swojego przyjaciela’ :( łzy mi poleciały; oby ten Pan znalazł kolejnego przyjaciela 😔
- Mam pytanie. W przyszłym roku będę wybierać się do szkoły średniej, a swoją przyszłość zamierzam wiązać z weterynarią. Lepiej wybrać liceum czy jednak postawić na technikum? Aktualnie planuję raczej liceum, ale wolałabym poznać szerszą opinię na ten temat
- Jak to jest naprawdę z pracą po weterynarii? Nie ma w Polsce zatrudnienia? Od zawsze chciałam iść na weterynarie, w tym roku matura , jednak każdy mi odradza ze względu na to, że w Polsce pracy nie znajdę.
- Na jakim poziomie trzeba znać język niemiecki żeby znaleźć pracę jako weterynarz w Niemczech?
PS. Uwielbiam Twoje filmiki, są mega pomocne i mega miło się je ogląda ❤️
- Supeerr nagrywaj częściej!!!!!!!❤❤❤
- Zastanawiam się nad weterynarią, ale boję się, że jestem zbyt wrażliwa. Zna Pani takie przypadki? Osoby, które przez wrażliwość nie dały rady na studiach, lub wręcz przeciwnie - przezwyciężyły?
- Jesteś super!
- Nagra pani o klinice w niemczech? :D
- Witam,ten rok rozpoczynam na profilu biol-chem-ang w liceum. Mam pytanie jak najlepiej przygotować się do matury z chemii i biologii i języka na poziomie rozszerzonym,tak aby dostać się na studia weterynaryjne? Od dziecka marzę o tym aby zostać lekarzem weterynarii. Jednakże mam spory problem z matematyką i boję się że to właśnie przez ten przedmiot mogę sobie nie poradzić na maturze. O ile do chemii, biologi i języków obcych mam smykałkę to do matematyki mam duże zahamowania. Chodzę na dodatkowe lekcje, rozwiązuję zadania a mimo to nie przynosi to efektów. Już nie wiem co robić bo marzę o tym żeby w przyszłości mieć własną klinikę ☹️
- Bardzo fajnie ze robi pani takie odcinki w internecie jest bardzo mało takich informacji prosze o więcej!!!
- Idę dopiero do 8 klasy ale zawsze myślałam o weterynarii. Mam jednak wątpliwości czy poradzę sobie jako weterynarz. Pani też miała takie obawy? Czy to normalne?
- Jakie czasopismo o weterynarii Pani poleca lub czyta? Gdzie Pani kupowała fartuchy, rękawiczki i skalpele studiując we Wrocławiu?