ROLNICTWO BLOG

blog o rolnictwie
Ile ludzie wiedzą o ekologii? *tragedia*

Oglądalność i zainteresowanie: 449282, czas trwania 12m 14s, otrzymana ocena 11836, reakcje 784. 🚮 Wejdźcie na stronę https://naszesmieci.pl Znajdziecie tam informacje jak powinno się segregować śmieci i jak dbać o środowisko w naszym otoczeniu 😄 #SegregujeMy #PiatkaZaSegregacje 📱 Pobierz i graj w Quiz House: 👉 na Google Play: http://goo.gl/cytcie 👉 na HUAWEI AppGallery: ... Wasze opinie, komentarze:
- Wychodzi na to że dinozaury były mądrzejsze od tych ludzi 😎
- zawsze jest tak że pierwsza osoba wie a później nikt nie wie
- Kosmici Ukrainiec ogarnia lepiej niż prowadzący. 9:08
- Jak dla mnie dość ciekawe, HusfarmP , ok, ma dobre opinie.
- 8:18 człowiek, to nie zwierzę. Chyba, że odcinek sponsoruje weganka spurek ze skórzanym paskiem.
- Badanie prenatalne to badanie zdrowia płodu a nie kobiety. W najnowszych badań się wolne DNA płodu a nie DNA kobiety znajdujące się w krwi kobiety, w starszych badaniach robi się USG płodu, a nie USG kobiety. Niewiedza prowadzących poraża.
- Szkodzi????
- Ci ludzie tak serio?
- Uważam dzisiejszy kształt ekologii za szkodliwy dla społeczeństwa, który wiąże się z podwyżkami dla najuboższych oraz demonizacja ludzkiej ciąży i życia ludzkiego.
- Zdrowe założenia antyekologizmu: 1. Miej tak dużo potomstwa jak to mozliwe, człowiek i tak rozmnaża się powoli w stosunku do zwierząt. 2. Człowiek to po prostu gatunek zwierzęcia. 3. Założenie, że współczesna ekologia jest ,,dobra" jest arbitralne. 4. Człowiek nie ma obowiązku posiadania, karmienia czy sterylizacji mięsożerców takich jak psy czy koty, które są dzikimi zwierzętami. 4. Nie daj sobie wmówić poczucia winy przez ludzi bogatszych od ciebie. 5. Śmieci komunalne są neutralne dla środowiska, natura nie zna pojęcia ,,śmieć". 6. Pokrywa Antarktydy rośnie i jest to normalne, ponieważ przyroda to ruch. 7. Nie pochwalaj ludobójstwa Czyngis-Chana ani innego zbrodniarza. 8. Słabo rozmnażające się i prymitywne gatunki zwierząt jak pandy, nie powinny zaprzątać ludziom głowy i portfela zwłaszcza w dobie wojen i głodu. 9. Aborcja jest zbrodnia.
- No ,tym razem jakby trochę mądrzejsi.
- Nataliom w Brooklynie
- Ostatnio w programie było kto stoi na początku łańcucha pokarmowego to mówiliście że człowiek a teraz stoi na końcu łańcucha pokarmowego . To się człowiek sam pogubi .
- 2:20 Ogniem i mieczem mógł jeszcze dodać...
- ostatnio miałam problem: w trzech aptekach byłam i nigdzie nie chcieli mi przyjąć starych leków...
- Szkoda, że w Polsce ekologika i recykling są na tak słabym poziomie😒🤔😢
- Mordo nie będę chodził 5km do apteki żeby 1 lek wyrzucić lub kolejne 10 do sklepu elektrycnego żeby żarówkę
- Z tymi dinozaurami to wszyscy się śmieją, a dopiero byście się zdziwili że dinozaury, a dokładnie ich potomkowie żyją wśród nas:_) a co więcej takie krokodyle przetrwały niewiele zmienione od czasu dinozaurów do naszych. Więc odpowiedzi że ludzie broniili się włóczniami, kamieniami itd. w pewnym sensie są prawidłowe;_) choć generalnie należy przyjąć że żyliśmy w odległych sobie okresach.
- 2:15 podajcie numer do tej niewiasty
- od ilu % zasolenia rozpoczyna się woda/zbiornik/jezioro słone
- A co tam ludzi z miast pytać o drzewa. Na pewno nie będą wiedzieć 🥰